Külkereskedelmi ügyintéző

Miskolci üzemünkbe, sodronykötél és emeléstechnikai termékeket gyártó cégünk azonnali kezdéssel munkatársat keres:

külkereskedelmi ügyintéző

munkakörbe.

Feladatok:

  • vevőkkel valamint a külföldi értékesítőkkel való kapcsolattartás idegen nyelven
  • a vevői rendelések után követése a kézhezvételtől a számla teljesítéséig
  • a beérkező ajánlatkérések megválaszolása
  • a vevők támogatása a teljes folyamatban, a tőlük érkező reklamációk kezelése
  • együttműködés a cég egyéb szervezeteivel: pl. pénzügy, gyártástervezés, minőségbiztosítás, termelés

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Office),
  • nagyfokú önállóság, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, precizitás

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható munkahely
  • távolsági bérlet támogatás
  • jó kereseti lehetőség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Fényképes szakmai önéletrajzokat várunk.

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 10.06.2020