Külföldi szállodai munkák

Angliai szállodai munkák

Szeretne magas fizetésért, csodálatos környezetben dolgozni?
4 csillagos angol szállodalánc-egészségfarm várja a dolgozni vágyó magyar munkaerőt! Az elmúlt években számos magyar munkavállalónak segítettünk új életet kezdeni Angliában. Partnereink kivétel nélkül megbízható, leinformálható, becsületes  angol munkaadók!

KONYHAI ÁLLÁSOK

  • SZAKÁCS
  • KONYHAI KISEGÍTŐ

ÉTTERMI ÁLLÁSOK

  • ÉTTEREM VEZETŐ
  • PINCÉR

WELLNESS ÁLLÁSOK

  • MASSZŐR
  • WELLNESS SZAKEMBER, FITNESS OKTATÓ

EGYÉB ÁLLÁSOK

  • TAKARÍTÓ, SZOBAASSZONY
  • RECEPCIÓS
  • PORTÁS
  • ÉJSZAKAI PORTÁS

A fenti munkakörökre szeretne jelentkezni, de nincs hozzá végzettsége?
Sebaj! Megtanítjuk és még gyakorlatot is szerezhet!
MASSZŐR KÉPZÉS (masszazsakademia.hu/svedmasszazs-technikak)

Személyi feltételek:

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Vendég- és sikerorientált hozzáállás
  • Nagy munkabíró képesség
  • Ápolt megjelenés

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (tapasztalat előny, de kezdők is jelentkezhetnek)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Továbbképzés
  • Csodálatos angol munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Kedvező szálláslehetőség a munkahely közelében, ahol csak a hotel dolgozói (leendő munkatársak) laknak  (ez cégenként változhat)
  • Kedvezményes étkezési lehetőség

Bérezés:

  • Munkakörönként változó, bejelentett bér az Angol jogszabályok szerint.

Egy év alatt...

  • Jelentős összeget tud összegyűjteni egy új élet elindításához...
  • Óriási szakmai gyakorlatra fog szert tenni
  • Sokat fog fejlődni az angol nyelvtudása
  • Nívós referenciával fog rendelkezni

Küldje el angol nyelvű önéletrajzát,

  • Ha szakirányú végzettséggel rendelkezik, és szereti a munkáját.
  • Ha képes napi 8 órát dolgozni heti 5 alkalommal.
  • Ha megbízható, lelkes, ambiciózus.
  • Ha beszél angolul. (min. alapszinten)

Munkavégzés helye:
Anglia

A munkába állás várható kezdete: két-három hónapon belül (igény esetén azonnal is)

Magyar és angol nyelvű  fényképes önéletrajzzal várjuk.

Tárgy mezőben ez szerepeljen: ANGLIA_2019_Ön neve_szakma neve

Jelentkezzen mielőbb, mert fontos a beérkezési sorrend!
Mindenképpen küldje el önéletrajzát, mert visszamondás, új lehetőség esetén is azonnal értesítjük Önt is!

Néhány cég a segítségünkkel Budapesten végzi a felvételi eljárást, így a kiutazás előtt Önnek van lehetősége személyesen is találkozni a leendő munkaadójával.

A cégek párokat, házastársakat is szívesen foglalkoztatnak. Könnyebb baráttal, barátnővel, házastárssal elindulni.

Sok sikert kívánunk!
Mr.CV csapata

Az Mr.CV Recruitment magyar testvérvállalata: Nemzetközi Masszázs Akadémia

Nemzetközi Masszázs Akadémia
Anglia
Full time
no work experience required

Published on 28.02.2020