Az OTP Bank
külföldi lakossági követelésbehajtási területe

Elemző / modellező

munkatársat keres

Feladatok:

  • Rendszeres és eseti riportok, komplex elemzések készítése a bankcsoport külföldi leányvállalatainak hitelportfoliójáról
  • Követeléskezeléssel kapcsolatos nemzetközi projektmunkákban való részvétel
  • Adatpiac fejlesztésében való részvétel
  • Behajtási modellek validálása és fejlesztése
  • A modellekhez kapcsolódó riportok készítése
  • Adatbázis lekérdezések (MS SQL)
  • Szakmai együttműködés a leánybankok szakterületeivel

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági, matematikai vagy informatikai végzettség
  • Banknál / pénzügyi szolgáltatónál, hasonló pozícióban szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Szakmai angol nyelv ismerete (szóban és írásban)
  • Irodai programok adatbázis - kezelő programok magas szintű ismerete (Excel, PowerPoint, Word, SQL, Power BI, Tableau)
  • SAS vagy hasonló program felhasználói szintű ismerete
  • Magas szintű elemzési képesség
  • Önállóság, talpra esettség, határozott fellépés
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet, proaktív attitűd

Amit nyújtunk:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület

Budapest
Pest
Budapest
Full time
1 year
Bachelor

Published on 19.06.2020