Similar jobs like this one

Recommended jobs

Külföldi értékesítési kapcsolattartó munkatársat keresünk

Partnerünk cége KÜLFÖLDI ÉRTÉKESÍTÉSI KAPCSOLATTARTÓ munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

- Új külföldi vevők megszerzésében és megtartásában való aktív közreműködés
- Vevőkkel való kapcsolattartás szóban és írásban, a társaság érdekeinek figyelembe vételével
- Vevők tájékoztatása a termékekről, határidőkről
- Egyedi vevői igényekkel kapcsolatos információ gyűjtése, feldolgozása, továbbítása társterületek részére
- Külföldi vevők webes felületein szükséges feladatok ellátása
- Árajánlatok készítése
- Új vevők első gyártásának nyomon követése és a vevők folyamatos tájékoztatása
- Beszámolók, riportok készítése rendszeresen és ad hoc módon
- Vállalatirányítási rendszer teljes körű használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Legalább 2 év hasonló munkakörben megszerzett tapasztalat
- Magas szintű szervező és problémamegoldó képesség
- Angol és német nyelv tárgyalási szintű ismerete
- Magas színvonalú kommunikáció szóban és írásban egyaránt
- Ügyfélközpontú gondolkodás
- Rugalmasság, lojalitás
- Kiváló kapcsolatteremtő készség
- Haladó szintű számítógépes ismeret (MS Office)
- Önálló munkavégzés, de fejlett készség a csapatmunkára
- Folyamatos fejlesztő szemléletmód
- Magabiztos, határozott fellépés

Előnyök:

Amit nyújtunk:

- Folyamatosan fejlődő vállalat
- Versenyképes bér
- Útiköltség hozzájárulás
- Szép kártya juttatás

Tiszaalpár
Full time

Published on 21.06.2021