Az OTP Bank Nyrt. Küldeményforgalmi Osztályára

Küldeménykezelési referens

munkakörbe munkatársat keresünk,

határozott időre

Feladataid lesznek:

  • Bejövő és visszaérkező és belső küldemények átvétel
  • Küldemények rendszerezése, iktatása, szkennelése
  • Beérkező küldemények érkeztetése, szortírozása, küldeményadatok rögzítése
  • Levelek épületen belüli kézbesítése önállóan
  • Adatkeresés egyszerű paraméterek alapján különböző rendszerekben, adatbázisokban
  • Iktatott küldemények szkennelése önállóan (egyszerű, vezérelt folyamatokban)
  • Kimenő küldemények iktatása a belső rendszerek által igényelt adatigény alapján
  • Kimenő küldemények nyomtatása, átadásra előkészítés

Mit várunk Tőled?

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Nyitott, jó a kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés

Amit előnynek tartunk:

  • Szereztél tapasztalatot hasonló munkakörben,
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és aktív gépjárművezetői tapasztalattal.

Mit kínálunk számodra?

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Kiemelkedő juttatási csomagot, cafeteria rendszert
  • Támogató, dinamikus csapatmunkát és jó munkahelyi légkört
  • Stabil munkalehetőséget

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Budapest
Pest
Budapest
Full time
no work experience required
High school

Published on 14.11.2020