(szenior) gépkezelő/gépbeállító (3 műszak)

Nemzetközi háttérrel rendelkező élelmiszeripari partnerünkhöz keresünk több műszak vállalására nyitott  tapasztalt gépbeállítókat.

Kecskeméti ügyfelünk folyamatosan fejlődik és jelen helyzetben is állandó, stabil munkalehetőséget tud hosszú távra biztosítani a munkavállalói számára.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Gyártósori berendezések beállítása és önálló kezelése
  • Termékváltás esetén a berendezések átállítása
  • Meghibásodás esetén javaslattétel a hiba elhárítására, kisebb hibák elhárításában való aktív részvétel
  • Termékek előállítása a gyártási folyamatnak megfelelően a minőségi, mennyiségi célok figyelembe vételével
  • Gépkezelők betanításában történő közreműködés

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 1-2 éves gépbeállításban szerzett tapasztalat
  • Jelenleg 2, alkalmanként 3 műszak vállalása
  • Pontosság, precízség, felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatmunkára való hajlandóság, rugalmasság, önállóság

Amit biztosítani tudunk a munkádért cserébe:

  • Kiszámítható, biztos munkahelyet, mert az élelmiszeripar jelenleg=stabilitás, fejlődés
  • Nemzetközi hátteret
  • Modern, családias munkakörnyezetet
  • Alapbéren kívüli juttatásokat: nettó 13.000 Ft étkezési hozzájárulást, bruttó 30.000 Ft teljesítménybónuszt, nettó 40.000 Ft negyedéves bónuszt, műszakpótlékot, utazás támogatást
  • Ingyenes céges buszjárat indul a következő településekről: Nagykőrös, Akasztó, Csengőd, Izsák, Ágasegyháza, Tiszaalpár, Lakitelek

Kecskemét
Full time

Published on 01.07.2022