Közvetítési csoportvezető – Északkelet-Magyarország

  • Munkaerő közvetítési csapat koordinálása (regionálisan 5fő)
  • Meglévő kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Folyamatos piacfigyelés, új partnerek felkutatása, szerződéskötés
  • Budget, forecast tervezés
  • Szoros együttműködés társosztályokkal
  • Csapat folyamatos fejlesztése
  • Negyedéves, éves célszámok megvalósítása
  • Egyéb ad-hoc jellegű feladatok

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú végzettség - HR szakirány előnyt jelent
  • HR területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Csapatvezetésben szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Proaktív gondolkodásmód, önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin elengedhetetlen
  • Nagyfokú stressztűrés, stratégiai gondolkodásmód, csapatmunkára való igény

Amit nyújtunk / Benefits

  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Stabil háttér
  • Tapasztalatszerzés az egyik piacvezető HR szolgáltató cégnél
  • Versenyképes bérezés kiemelkedő jutalékszabályzattal + széleskörű béren kívüli juttatások (cafetéria, mobiltelefon, laptop)
  • Lelkes, lendületes, motivált, fiatalos csapat tagja lehetsz
  • Munkavégzés: Északkelet-Magyarország

Hajdú-Bihar
Full time

Published on 09.08.2020