Közterület-felügyelő

BELVÁROS-LIPÓTVÁROS KÖZTERÜLET-FELÜGYELET új kollégát keres

munkakörbe

Feladatok:

  • A közterületek jogszerű használatának ellenőrzése
  • Közterületen folytatott engedélyhez, illetve útkezelői hozzájáruláshoz kötött tevékenységek szabályszerűségének ellenőrzése
  • Közreműködés a közterület, az épített és a természeti környezet, a közrend, a közbiztonság, az önkormányzati vagyon védelmében
  • Fellépés az épített és természeti környezet védelmének biztosítása érdekében
  • Bűnmegelőzési feladatok végrehajtásában való közreműködés
  • Az önkormányzati vagyon védelmének biztosítása
  • Együttműködés az intézmény csoportjaival, társszervekkel

Elvárások:

  • Közterület-felügyelői végzettség
  • Érettségi bizonyítvány
  • Legalább 2 éves gyakorlat
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Magyar állampolgárság
  • Jó kommunikációs készség
  • Együttműködési készség

Kereseti lehetőség:

  • Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései, valamint a(z) Közszolgálati Szabályzat az irányadók.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai gyakorlat
  • Angol, vagy német alapfokú „A” típusú általános nyelvvizsga
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatások
  • Személyi bér kialakításának lehetősége
  • Lehetőség fizetett túlóra végzésére
  • Negyedéves jutalom lehetősége
  • Kedvezményes üdülési lehetőség
  • Szolgálati telefon
  • Stabil munkahely
  • Folyamatos munkarend

A pályázat elbírálásához küldje meg fényképes önéletrajzát, a betölteni kívánt pozíció és bérigényének megjelölésével.

Jelentkezésével és önéletrajzának megküldésével Ön hozzájárulását adja ahhoz, hogy a csatolt dokumentumokban található, vagy egyéb módon megadott adatait a Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet az adatvédelmi tájékoztatóban meghatározottak szerint kezelje abból a célból, hogy az állásajánlatra történő kiválasztást lebonyolítsa. Ezen hozzájárulását Ön bármikor, indokolás nélkül jogosult visszavonni, a fenti e-mail címre történő elektronikus levél megküldése útján.

Budapest
Pest
Full time
2 years
High school

Published on 12.11.2020