Közfoglalkoztatási koordinátor (Budapest)

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • a közfoglalkoztatás megvalósulásának szakmai támogatása, a közfoglalkoztatást érintő tervek elkészítéséhez és megvalósításához való szakmai segítségnyújtás
  • együttműködés a Kormányhivatalok Foglalkoztatási osztályaival, megyei és járási hivatalokkal, az érintett önkormányzatokkal
  • az illetékes szervezetekkel együttműködve toborzás-kiválasztás megszervezése, lebonyolítása; részvétel a felvételi és jogviszony megszüntetési folyamat során
  • koordinációs tevékenység a felvételre került közfoglalkoztatottak munkába állásához szükséges oktatások megtartása, munkavédelmi- és munkaeszközök biztosítása vonatkozásában
  • közfoglalkoztatott munkavállalók munkavégzésének ellenőrzése
  • a beérkezett észrevételek, panaszok, munkaviszonnyal kapcsolatos kérdések szakértői szintű összefogása, választervezet készítése
  • közreműködés a közfoglalkoztatottak jövedelem, TB és adó elszámolással kapcsolatos feladatainak lebonyolításában
  • felügyeleti és koordinációs tevékenység a közfoglalkoztatási területi adminisztrátor munkája tekintetében
  • szakmai elemzések, javaslatok, beszámolók készítése a MÁV Zrt. közfoglalkoztatással érintett vezetése részére

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (gazdasági és/vagy humánmenedzsment szak)
  • vonatkozó törvények, szabályozók, utasítások átfogó ismerete
  • magas szintű ügyviteli és felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • 3 év gyakorlat

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • önállóság
  • kiváló szervezőkészség
  • magas szintű írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • problémafelismerő és problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye
Könyves Kálmán krt. 54-60.
Munkaidő
Teljes munkaidő
Foglalkoztatás formája
Határozott idejű
Bővebb felvilágosítást ad
Mórocz Andrea +36 (30) 668 5846
2020. szeptember 30.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 23.09.2020