Középvezető

Termelési területre gyártási folyamatban történő munkavégzésre keresünk  műszaki tapasztalattal rendelkező KÖZÉPVEZETŐ munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártási folyamatok kidolgozása, folyamatos fejlesztése, hatékonyság növelése
  • A termelési tervek végrehajtása, végrehajtásuk folyamatos ellenőrzése, erőforrások biztosításának koordinálása
  • Gyártási problémák kivizsgálása, elemzése, javító intézkedések bevezetése
  • Termékváltozások gyártásba vezetése, próbagyártások irányítása
  • Gyártási eredmények, képzettség és selejt adatok kezelése
  • Aktív részvétel a képzések tervezésében és végrehajtásában
  • Termelési folyamatok gyártástámogatása, fejlesztése, támogató csapat vezetése
  • Munkavédelmi előírások betartatása, a munkabiztonság és ergonómia fejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közép vagy Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben megszerzett vezetői tapasztalat
  • Magas szintű szervező és problémamegoldó képesség
  • Haladó szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Önálló munkavégzés, de fejlett készség a csapatmunkára
  • Folyamatos fejlesztő szemléletmód, rendszerszintű megközelítés
  • Magabiztos, határozott fellépés, jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • Gépész végzettség
  • Angol vagy német nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • Folyamatosan fejlődő vállalat
  • Versenyképes bér
  • Utiköltség hozzájárulás
  • Szép kártya juttatás

Középvezető

Tiszaalpár
Full time

Published on 11.05.2021