Közbeszerző

Budapesti Távhőszolgáltató (FŐTÁV) Zrt.

munkatársat keres a fenti munkakörbe.

A leendő munkatársunk feladatkörébe tartozik az áruk, szolgáltatások, tárgyi eszközök és építési beruházások beszerzési, közbeszerzési eljárásainak lebonyolítása.

Főbb feladatok:

  • közbeszerzési és beszerzési eljárások előkészítésével és lefolytatásával kapcsolatos feladatok ellátása,
  • eljárást megindító/meghirdető felhívások és egyéb közbeszerzési dokumentumok elkészítése, hirdetmények, egyéb közzéteendő dokumentumok kezelése,
  • közbeszerzésekhez kapcsolódó eljárási cselekmények elvégzése, elektronikus közbeszerzési rendszer (EKR) használata, az eljárások teljes körű bonyolítása szakmai koordináció és felügyelet mellett,
  • szakmai együttműködés a belső szervezeti egységekkel, kapcsolattartás az ajánlattevőkkel, az eljárásokban érintett egyéb közreműködőkkel, valamint a felügyeleti szervekkel,
  • szerződések előkészítése, az egyeztetési, jóváhagyási folyamatban való részvétel.

Elvárások:

  • felsőfokú jogi végzettség,
  • a közbeszerzési tevékenység iránti érdeklődés,
  • legalább 1 éves munkatapasztalat,
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) magabiztos felhasználói szintű ismerete.

Elvárt tulajdonságok:

  • dinamikus, határozott fellépés,
  • terhelhetőség,
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • önállóság,
  • megbízhatóság,
  • jó szervező- és tárgyalókészség.

Előnyt jelent:

  • közbeszerzési szakjogászi végzettség,
  • jogi szakvizsga,
  • közbeszerzési, beszerzési területen (ajánlatkérői oldalon) szerzett szakmai gyakorlat,
  • FAKSZ jogosultság.

Amit ajánlunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • stabil, nagy múltú, ugyanakkor dinamikusan megújuló vállalati környezet,
  • teljesítményértékelési rendszer keretében szerezhető jutalom,
  • kedvezményes nyaralási, sportolási lehetőség, színes közösségi, családi programok,
  • fejlődési lehetőség közbeszerzési, beszerzési területen.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel a fenti kritériumoknak, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát küldje el részünkre.

Közbeszerző

Budapest
Pest
Full time
1 year
Bachelor

Published on 02.07.2020