Közbeszerzési szakértő

Ajánlatkérői oldalon szerzett közbeszerzési tapasztalatot? Rendelkezik felelős akkreditált közbeszerzési szakértői jogosultsággal?
Szívesen dolgozna Magyarország egyik legnagyobb munkáltatójánál?
Jelentkezzen és erősítse a Beszerzési Igazgatóságunk csapatát!

Új munkatársunk feladatai lesznek
- a szakterületéhez tartozó közbeszerzésekre vonatkozóan kialakítja a közbeszerzési stratégiát és módszert az érvényes jogszabályoknak, utasításoknak megfelelően
- közbeszerzési eljárások teljes körű lebonyolítása az EKR rendszeren keresztül
- a közbeszerzési eljárásokban gondoskodik a közbeszerzési eljárás folyamán a Kbt-nek, kapcsolódó jogszabályoknak és a társasági előírásoknak megfelelő adminisztráció teljességéről, a határidők betartásáról
- közreműködik a közbeszerzési tevékenység szabályozási feladatainak, valamint az eljárási irányelvek kidolgozásában

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettség (gazdálkodási/műszaki/jogi)
- beszerzési, közbeszerzési ismeretek (OKJ)
- Kbt. és végrehajtási rendeleteinek naprakész ismerete
- felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadói jogosultság
- minimum 2 év közbeszerzési tapasztalat ajánlatkérői oldalon
- word és excel erős felhasználói szintű ismerete

Amit ajánlunk
- az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
- teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés, megbízható jövedelemmel
- széleskörű béren kívüli juttatási csomag
- ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után utazási kedvezmény egyes nemzetközi vasútvonalakon
- vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2021-04-30

Vállalati bemutatkozó
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti
vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott
járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük,
így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Budapest
Full time

Published on 15.04.2021