BESZERZŐ JUNIOR / SENIOR

Ref. szám: 2020/295

FELADATOK:

  • A felmerülő beszerzési igények folyamatos és magas szintű követése és kiszolgálása
  • Beszerzési stratégiák kialakítása
  • Ártárgyalások lebonyolítása, szerződések (standard, keret-, egyedi) előkészítése és felügyelete
  • Új beszállítók felkutatása, kiválasztása, beintegrálása a vállalati folyamatokba
  • Rendszeres kapcsolattartás a hazai és külföldi beszállítókkal, társosztályokkal vállalaton és konszernen belül
  • Beszállítók értékelése
  • Beszállítói menedzsment
  • Beszerzési folyamatok értékelése és fejlesztése, erőforrás optimalizálás

FELTÉTELEK:

  • Felsőfokú végzettség, műszaki ismeretek
  • 2-5 év szakmai tapasztalat
  • Jó műszaki érzék
  • Magabiztos német és középszintű angol nyelvtudás
  • Pörgős, határozott személyiség

Bérezés,juttatás: Bruttó órabér: versenyképes

Közlekedés: Utazási bérlet támogatás

Munkarend: 8 órás

Sopron
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 05.02.2021