A több mint negyed évszázada villamos- és építőipari területen működő, köztiszteletben álló, megbízható Treszner Cégcsoport pécsi csapatába keres

Közbeszerzési referens

Feladatok:

  • A közbeszerzési eljárásokhoz kapcsolódó adat- és információszolgáltatási feladatok végrehajtása
  • A közbeszerzési jog változásainak folyamatos nyomon követése
  • Ajánlattevői oldalon közbeszerzési eljárásokkal kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása
  • Hirdetményfigyelés
  • Ajánlatok elkészítése, összeállítása, feltöltése
  • Ajánlattételi határidők nyilvántartása és betartásának menedzselése
  • Partner(cég)ekkel való kapcsolattartás
  • EKR rendszer folyamatos kezelése

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát!

Amit nyújtunk:

  • piaci átlag feletti bérezés
  • cafeteria
  • választható típusú mobiltelefon
  • élet- és balesetbiztosítás
  • cég által finanszírozott szakmai képzések
  • modern irodai környezet
  • családias légkör

Elvárások:

  • Közbeszerzési referens vagy közbeszerzési szaktanácsadó végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 5 év szakmai tapasztalat, lehetőleg ajánlattevő oldalon
  • MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló, precíz és hatékony munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Pécs
Baranya
Full time
5 - 10 years of experience
Bachelor

Published on 17.02.2021