Korrektor

A Marzek Group tagjaként - mely több mint 700 alkalmazottat foglalkoztat három országban (Ausztria, Magyarország, Ukrajna) – azért dolgozunk, hogy a csomagolóanyag-gyártás területén kiemelkedő minőségben alkossunk.

A lakosság alapellátásához szükséges termékek csomagolóanyagait gyártjuk, mely tevékenységünkkel jelen helyzetben is kiemelkedő feladatot vállalunk a gyógyszer- és élelmiszer ellátási lánc fenntartásában.

 Csapatunkba keressük

Korrektor

munkatársunkat.

Főbb feladatok:

  • a termékek állományának nyomtatásba kerülés előtti ellenőrzése megadott dokumentáció alapján
  • a helyesírás ellenőrzése
  • a hibák és észrevételek egyértelmű bejelölése, a munkák pontos dokumentálása

Amit kérünk:

  • felsőfokú végzettség vagy min. középfokú nyomdaipari szakmai végzettség 5 év nyomdaipari gyakorlattal
  • önálló munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend (06:00-14:00 óra és 14:00-22:00 óra közötti munkarend heti váltással) vállalása
  • számítógépes ismeretek (Ms Office)
  • lelkiismeretes, pontos, precíz munkavégzés
  • a magyar helyesírás szabályainak alapos ismerete

Előny:

  • korrektúrázási tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség válság idején is
  • tiszta, modern munkakörülmények
  • támogató közeg

Jelentkezését önéletrajzzal és a pozíció megjelölésével várjuk!

Személyesen:
Marzek Kner Packaging Kft. recepciója,
minden nap 8-18 óra között:
Békéscsaba, Baross u. 9-21.

Korrektor

Békéscsaba
Békés
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary school

Published on 13.01.2021