Kormányzati ügyfélvonal - Kiemelt ügyek csoport (8 órás)

Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. partnerünk megbízásából keresünk kollégákat teljes munkaidőben (8 óra), telefonos ügyféltámogatási feladatok ellátására.

Szakmai csoport: Kiemelt ügyek csoport

Jellemző az jogi érdeklődésű/ismeretekkel rendelkező munkaerő foglalkoztatása, adminisztrációs területen.

Főbb feladatok:

  • telefonos ügyfélszolgálati feladatok ellátása (hívásfogadás, átkapcsolás, stb.)

  • elektronikus ügyfélszolgálati feladatok ellátása (e-mail-ek, chat-ek megválaszolása)

  • okmányügyekben, adatszolgáltatási kérdésekben szakmai tájékoztatás nyújtása

  • időpontfoglalás  megkeresésekkel kapcsolatos adminisztráció

  • panaszkezelés

Elvárások:

·       közigazgatási vagy ügyfélszolgálati tapasztalat,

·       igazgatásszervezői vagy jogi tanulmányok,

·       előnyt jelent az informatikai affinitás, elektronikus közigazgatási ügyekben jártasság,

  • előnyt jelent a társalgási szintű angol nyelvtudás,

Juttatás:

·         Kezdő alapbér  8 órában  bruttó 300.000 Ft.  fél év letelte után emelkedik a bér.

o Béren kívüli juttatási csomag:

  • OTP SZÉP kártya feltöltés havonta

  • Bölcsődei, óvodai szolgáltatás térítése

  • Munkába járással kapcsolatos költségtérítés:

- vidéken bejelentett lakcímmel rendelkezőnek jogszabályban előírtak szerint vagy

- gépkocsi használat költségtérítés jogszabályban előírtak szerint

  • Műszakpótlék

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, 9.kerület (be kell járni, nem home office munkakör!)

  • megszakítás nélküli munkarend 0-24 órás ügyfélszolgálaton,

  • preferált 7:30/8:00/9:00 órás munkakezdés,

  • előforduló 20:00/21:00/22:00 órás befejezés,

  • kötelező legalább két hétvégi műszak vállalása,

  • kötelező legalább évi egy ünnepnap vállalása

Ha szimpatikusnak találod a lehetőséget, akkor várjuk önéletrajzod pozíció megjelölésével a Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Budapest
Full time

Published on 23.02.2021