Feladatok:

  • Tolmácsolás, fordítás a koreai felsővezetők részére
  • Gazdasági jellegű feladatok ellátása (számvitel, pénzügy, kontrolling támogatása)
  • Koreai CFO támogatása adminisztratív feladatok tekintetében

Elvárások:

  • Gazdasági végzettség, valamint gazdasági érdeklődés
  • Angol és koreai nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny lehet:

  • Gazdasági területen szerzett néhány éves tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Nemzetközi cég, modern nagyvállalati környezet
  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Megbízható, stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Környe (Tatabánya Ipari Park)

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Tatabányai Ipari Parkban működő gyártó/termelő Partnere részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje önéletrajzát a "Jelentkezés" gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Paksi Krisztánál a +36 20 911 5756-os mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Koreai tolmács/ügyintéző - Tatabánya-Környe

Környe, 2851 Magyarország
Full time
1 - 2 years of experience
Secondary school

Published on 26.12.2020