Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KOREAI-MAGYAR TOLMÁCS
(15-9860)

pozícióba.

Feladatok:

  • Különböző szakmai szövegek fordítása,
  • Tolmácsolási feladatok ellátása,
  • Orientációs tréningeken való aktív közreműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség megléte előnyt jelent,
  • Erős, aktív koreai nyelvtudás,
  • Az angol nyelvtudás előny
  • Fordítással, tolmácsolással kapcsolatos munkatapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „15-9860”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

KOREAI-MAGYAR TOLMÁCS (15-9860)

Komárom-Esztergom
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 2020-02-29