KOORDINÁTOR ÉS HELYSZÍNI ELLENŐR

Feladatok:

  • Üzletági szolgáltatásokhoz kapcsolódó teljes körű adminisztráció.
  • Árajánlatok készítése.
  • Ellenőrzések megszervezése, koordinálása.
  • Helyszíni, vagy remote ellenőrzések esetenkénti lefolytatása.
  • Ügyfelekkel, hivatalokkal való kapcsolattartás.

Szakmai elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány, aktív gyakorlat a közúti forgalomban.
  • Külkereskedelmi és/vagy vámügyi tapasztalat előny.

Személyiségbeli elvárásaink:

  • Gyors, pontos, precíz munkavégzés.
  • Terhelhetőség.
  • Megbízhatóság.
  • Önálló munkavégzésre való képesség.

Juttatások:

  • Korrekt fizetés.
  • Hosszútávú munkalehetőség.
  • Stabil nagyvállalati háttér.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Budapest
Full time

Published on 23.02.2021