Koordinátor

Az MLSZ Baranya Megyei Igazgatósága pályázatot hirdet koordinátori munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:

  • az igazgatóság rendezvényeinek, programjainak szervezése, lebonyolítása
  • grassroots bajnokságok (MLSZ Fair Play CUp, 5+1, grund, futsal, egyéb bajnokságok) szervezése, lebonyolítása
  • MLSZ Bozsik Intézményi program lebonyolításában közreműködés

Elvárások:

  • jó problémamegoldó képesség
  • önálló munkavégzés
  • terhelhetőség, precízség
  • kombinatív, kreatív gondolkodás
  • jó kommunikációs és együttműködő készség
  • számítógépes ismeretek (Office alkalmazások)
  • minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és gépjármű

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • sport, labdarúgás területén szerzett tapasztalat, jártasság
  • felsőfokú végzettség
  • sportszervezői,- menedzseri végzettség

Munkavégzés helye: Pécs

Fényképes önéletrajzát várjuk postai úton az MLSZ Baranya Megyei Igazgatóság levelezési címére (7621 Pécs, Tímár utca 21.), vagy eektronikusan 2020. szeptember 30-ig.

Koordinátor

Pécs
Baranya
Full time
no work experience required
High school

Published on 25.10.2020