Könyvelő, számviteli ügyintéző

Feladatok:

  • Pénzügyi feladatok
  • Bank
    • Banki tételek felrögzítése.
    • Vevői számla eltérés esetén ügyintézővel való egyeztetés, vásárló pénzügyének helyretétele, előlegszámla kiállítása.
    • Nem termékszámla online felületen kifizetett összeg díjbekérőjének vagy számlájának bekérése.
    • Termékre fizetett előleg előlegszámlájának bekérése a szállítótól.
  • Árubeszerzési számlák pénzügyi és tételes ellenőrzése.
  • Egyéb (nem termék számlák) rögzítése.
  • Folyószámlaegyeztetés partnerekkel.
  • Lejárt számla kintlévőségének okának vizsgálata.
    • Amennyiben pénzügyi korrekció szükséges, annak elvégése
    • Ügyintézőkkel való egyeztetés lejárt számla okáról és annak további ügymenetéről
    • Futárszolgálat által nem utalt összeg esetén kapcsolatfelvétel a futárszolgálattal
  • Ügyintézők által sikertelenül be nem szedett ügyfeleknek felszólítólevél küldése.
  • Utalási lista ellenőrzése, amennyiben szükséges pénzügyi helyretétele.
  • Pénzügyi jelentés készítése kért időpontokban.

 Elvárások:

  • MsOffice programok felhasználói szintű ismerete (különösképp Excel)
  • Pontos, igényes, precíz munkavégzés
  • Kiváló probléma megoldó képesség
  • Szakirányú képzettség
  • 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Professzionális, támogató csapat
  • Jó hangulatú, kellemes irodai munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaviszony

Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Full time
3 - 5 years of experience
Vocational school

Published on 14.06.2020