Könyvelő

Olyan igazán pörgős, irodában másokkal jól kijövős személynek tartod magad? Olyannak, aki simán tud egyszerre többfelé figyelni, jól bánik a számokkal, kellően precíz és az adminisztrációs feladatokat sem nyűgként éli meg?

Príma, mert Pécsre keresünk egy 8 fős könyvelőirodába új kollégát, határozatlan időre, napi 8 órában.

Milyen feladatok tartoznak a pozícióhoz?

  • A könyvelőiroda ügyfelei részére a könyvelések, bevallások, analitikák elkészítése,

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel és a hivatalokkal,

  • valamint minden egyéb olyan gazdasági adminisztrációs feladat, amely a feladatok elvégzése kapcsán felmerül.

Mit fogunk nézni a jelentkezésnél?

  • Megvan-e a mérlegképes könyvelő végzettséged,

  • dolgoztál-e már legalább 5 évet a szakmában,

  • mennyire magabiztosak a számítógépes ismereteid (az irodában az RLB 60 könyvelőprogramot használják),

  • mennyire vagy precíz, teherbíró?

Mire számíts az új helyen?

  • Korrekt betanításra.

  • Folyamatos képzésekre, oktatásokra.

  • Megegyezés szerinti bérezésre.

  • Precizitást igénylő feladatokra.

  • Könyvelés terén elmélyülő tapasztalatokra.

  • Hosszú távú munkavégzésre.

Dóra kolléganőnk várja a jelentkezést, ha szívesen dolgoznál egy kis, de annál lelkesebb cégnél. :)

Az önéletrajzokat a 05491@dologido.hrszofvter.hu e-mail címre várja.

Könyvelő

Pécs
Full time

Published on 15.04.2021