Feladatok:

  • Szállítói folyószámlák egyeztetése
  • Részvétel a havi/negyedéves éves zárásokban
  • Havi főkönyvi egyeztetések elvégzése
  • Részvétel az auditokon
  • Kapcsolattartás a partnergyárakkal
  • Kapcsolattartás a központi könyveléssel (Shared Services)
  • Társosztályok támogatása

Elvárások:

  • Gazdasági, legalább középfokú végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (aktív)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség, határozott személyiség
  • Jó problémamegoldó készség

Előny:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Autóipari tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és vonzó juttatási csomag
  • Fejlődési, képzési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, móri partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36-20-278-5661-es mobilszámon!

Könyvelő - Mór

Mór, 8060 Magyarország
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary school

Published on 23.09.2020