KÖNYVELŐ/KÖNYVVIZSGÁLÓ

Feladatok:

  • Adatok szolgáltatása a külső könyvvizsgálók számára könyvvizsgálati időszakban

  • Részvétel az év végi zárási folyamatokban, éves beszámolók és kimutatások elkészítésében a termelésről és készletről

  • Értékcsökkenés, aktiválások és elhatárolások összeállítása

  • Cash flow frissítése, illetve adó kifizetések ellenőrzése

  • Adatok összegyűjtése az adóellenőrzésekhez

  • Szállítók, előlegek, illetve egyéb követelés/kötelezettség tételek rendezése és nyomon követése

  • Együttműködés a könyvelő munkatársakkal

  • A számlák, bizonylatok törvény által előírt formában történő rögzítése

  • Kapott számlák ellenőrzése a hatályos pénzügyi és számviteli törvényeknek való megfelelés szempontjából

  • Szükséges dokumentációk elvégzése a TAO és HIPA bevallásokhoz

  • Ad hoc jellegű feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 2-3 éves könyvvizsgálói tapasztalat
  • Középfokú, kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Excel ismeret, analitikai szemléletmód

Juttatások:

  • Versenyképes alapbérezés
  • Éves teljesítménybónusz
  • Bejárástámogatás
  • Laptop, mobiltelefon
  • Multinacionális vállalati háttér, biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, II. kerület

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Pest
Full time

Published on 04.05.2021