Feladatok:

  • Valamennyi számviteli feladat hiánytalan nyilvántartása az elfogadott könyvelési elveknek megfelelően
  • Számlázásokkal, ki- és befizetésekkel és egyéb pénzügyi műveletekkel kapcsolatos bizonylatok nyilvántartása, rögzítése, egyeztetése
  • Bejövő számlák formai és adójogszabályok szerinti ellenőrzése
  • Kimenő számlák adójogszabályok szerinti kiállítása
  • Számlák integrált vállalatirányítási rendszerben (SAP BO) történő rögzítése
  • Főkönyvi és folyószámla-könyvelési tételek kontírozása, könyvelése, egyeztetése
  • Kontírozás, analitikus számla és napló vezetése, időszak végén feladások (összesítések) készítése
  • Ellenőrző és összesítő kimutatások készítése, havi zárási feladatok előkészítése, zárótételek kontírozása, könyvelése
  • Részvétel az eredménykimutatás és a mérleg elkészítésében
  • Bizonylati renddel kapcsolatos feladatok végzése
  • Könyvelési anyagok előkészítése a német könyvelő részére
  • Kapcsolattartás a német könyvelővel
  • Statisztikák, bevallások készítése

Elvárás:

  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat, aktív könyvelői pozícióban
  • Precizitás, rugalmasság, megbízhatóság, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • SAP BO ügyviteli rendszer ismerete
  • Német nyelv ismerete
  • Bérszámfejtés
  • Tárgyi eszköz könyvelés

A munkavégzés helye:

Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi porondon tevékenykedő győri Partnercége számára toboroz és közvetít munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kéjük küldje el önéletrajzát!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.
NAIH-85575/2015.)

Könyvelő - Győr

Győr
Győr-Moson-Sopron
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 03.08.2020