Pozíció leírása / Job description

Multinacionális cégünk könyvelőt keres a következő feladatokkal:

-havi ÁFA bevallás egyeztetése, készítése, beküldése Adóhatóság felé

-adó egyeztetés (főkönyv és adófolyószámla)

-vámhatározatok könyvelése, egyeztetése

-havi bérfeladás könyvelése, egyeztetése, béren kívüli juttatások kezelése, adózása

-egyeztetés HR osztállyal, létszám nyomonkövetése

-riportálás a Statisztikai Hivatal felé-vegyes könyvelési tételek (adók, előlegek, útonlévő szállítók stb.)

-SOX követelményeknek való megfelelés nyomonkövetése, ellenőrzése, korrekciós akciók megtétele szükség esetén

-részvétel és támogatás audit alatt

-egyéb adóbevallások elkészítése (helyi iparűzési adó, ktdíj, innovációs járulék, társasági adó, stb.)

Elvárások / Requirements

-mérlegképes könyvelői végzettség

-minimum 2 éves tapasztalat adózási területen

-SAP rendszer ismeret (pénzügyi, logisztikai modulok)

-legalább középfokú angol nyelvtudás (beszéd és írás)

-gyakorlat Microsoft Office programokban (elsősorban Excel)

-önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

-nyitottság a tanulásra és fejlődésre

Randstad Hungária Kft. logó

SAP Könyvelő | Tata vonzáskörzet

Nagyigmánd, 2942 Magyarország
Full time

Published on 04.05.2021