Könyvelő

  • A könyvelési feladatok magas szintű ellátása
  • Szállítói számlák iktatása, kontírozása
  • Leigazolt költségszámlák könyvelése, az esedékes szállítói számlák banki átutalása
  • Leigazolt tételek határidőre való átutalása
  • Konszernen belüli vevő-szállító havi, negyedévi, éves egyeztetése
  • Számlák, bankanyag irattárazása
  • Könyvelési helyesbítések, rendezések SAP-ban
  • Árfolyam fedezeti ügyletek könyvelése, a lezárt ügyletekről riport/elemzés készítés

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Könyvelés területén szerzett legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Pénzügyi/számviteli ismeretek
  • Aktív, középszintű, kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Teammunkában történő együttműködési készség

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes alapbért
  • Fejlődési lehetőséget izgalmas, változatos feladatok útján
  • Egy közeget, ahol számít a véleményed
  • Egy csapatot, akikkel élmény együtt dolgozni

Könyvelő

Kecskemét
Full time

Published on 18.06.2021