Similar jobs like this one

A Russmedia Digital Kft. cégcsoport digitális divíziója online portálok üzemeltetésével foglalkozik, emellett a cégcsoportba több leányvállalat is tartozik, részben ingatlan üzemeltetés tevékenységi területtel.

Jelenleg fiatalos, összetartó csapatunkba keressük új Kollégánkat

Könyvelő

pozícióba.

Feladatok:

  • Kimenő számlák kiállítása, vevőreklamációk kezelése
  • Kintlévőség kezelés irányítása
  • Bankszámlák könyvelése
  • Beérkező számlák ellenőrzése, iktatása, egyeztetése
  • Főkönyvi könyvelés és vegyes könyvelés
  • Adóbevallások előkészítése
  • Aktív részvétel a havi zárás folyamatában
  • Havi, negyedéves és éves zárásban részvétel
  • Könyvvizsgálati anyagok előkészítése
  • Bérszámfejtéshez, munkaügyhöz kapcsolódó adminisztráció
  • Egyéb adminisztratív, operatív feladatok

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett legalább 3 éves releváns tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

  • Angol nyelvtudás előny
  • MS Office (Excel) alkalmazások erős felhasználói szintű ismerete
  • ERP rendszer ismeret
  • Határozottság, magabiztosság, önállóság
  • Erős, asszertív kommunikációs készség
  • Önálló, felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • Csapatjátékos, jó problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Nagy munkabírású, önálló, pontos személyiség

Előnyként értékeljük:

  • Navision könyvelőprogram ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Könyvelő

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 19.03.2021