Könyvelő

Partnerünk komplex beruházás és projektmenedzsment tevékenységük töretlen fejlődésének köszönhetően stabil lábakon áll.
Könyvelőként dolgozol már 2 éve?
Pénzügy számviteli főiskolai vagy annak megfelelő végzettséggel rendelkezel?
Szeretnél egy igazán innovatív cégnél dolgozni, ahol a legmodernebb munkakörülményeket biztosítják?
Megbízónk jelentkezésed várja az EU által finanszírozott beruházások menedzsmentjével foglalkozó cégcsoportjukba:
Könyvelő pozícióba

Feladatok:

  • Bank, pénztár, kimenő, bejövő számlák, „vegyes” bizonylati tételek könyvelése
  • Pénztár bizonylatolás elvégzése (könyvelő programból)
  • Vevői és szállítói folyószámlák egyeztetése
  • Adóbevallások elkészítése (az un. 08 bevallás kivételével)
  • KSH statisztikák elkészítése (munkaügyi statisztika kivételével)
  • A könyvelési nyilvántartásokon alapuló vezetői információk előállítása jellemzően Excel táblázatok formájában
  • Főkönyvelő munkájának támogatása éves beszámolók készítése során

Elvárások:

  • Vállalkozási szakterületen szerzett legalább 2 éves szakmai (könyvelői) tapasztalat az analitikus és a főkönyvi könyvelésben
  • Alapvető szakmai és adójogszabályok ismerete. (Számvitelről szóló törvény; Áfa; Tao.; Art.; Air.; helyi adók; Szja.; Itv.; Ptk.)
  • AbevJava Általános Nyomtatvány Kitöltő (ÁNyK) ismerete
  • MS Office (Excel, Word, Outlook) magas alkalmazói szintű ismerete
  • Alapvető számítógépes számítástechnikai ismeretek
  • Precizitás, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, önállóság

Előnyök:

  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • ComboSoft könyvelő és eszköznyilvántartó program ismerete
  • Nyílt végű, zárt végű pénzügyi gépjármű lízingek elszámolásaiban jártasság
  • Ingatlanok vételével, eladásával, hasznosításával kapcsolatos gazdasági események elszámolásaiban jártasság

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés, teljesítmény alapján egyéb juttatások
  • Biztos állás egy fejlődő vállalati cégcsoportnál
  • Fiatalos csapat, rugalmas munkaidő, modern munkafeltételek

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • Pénzügy / Számvitel / Kontrolling: Könyvelő (teljes körű könyvelés)
  • Pénzügy / Számvitel / Kontrolling: Könyvelő (SSC/BSC/részterület)

Egyéb információk:

  • Munkavégzés: 1112 Budapest, Tippan u. 1

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola

Könyvelő

Budapest
Full time

Published on 21.11.2020