Könyvelő

Kávékapszulák nemzetközi kereskedelmével foglalkozó partnerünk újonnan nyílt győri irodájába keresünk számlázási és könyvelési feladatokra tanulékony és kihívásokat kereső kollégát.

Feladatok:

  • A cég magyarországi tevékenységének könyvelése
  • Külföldi irodák könyvelésének támogatása
  • Nemzetközi áruforgalmi ügyletekkel kapcsolatos dokumentációk kezelése
  • A győri iroda adminisztrátorainak támogatása

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési lehetőség egy friss és növekvő projektben
  • Változatos feladatok
  • Nemzetközi háttér
  • Korrekt bérezés
  • Külső szakmai segítség és tanfolyamok, melyeket a munkáltató biztosít

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Kommunikációképes német nyelvtudás
  • Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • Tanulási hajlandóság (nemzetközi kereskedelem könyvelése, nemzetközi VAT és szállítmányozás területén)
  • MS Business vagy Navision használatában szerzett tapasztalat előny

Várom jelentkezését magyar és német nyelvű önéletrajzának csatolásával!

Könyvelő

Győr
Full time

Published on 16.10.2020