Könyvelő

A mindennapokat uraló egészségügyi helyzet kapcsán különösen nagy figyelem fordul a a Vegyipari termelő vállaltok irányba, hiszen egy olyan ipari területet képviselnek ami a kialakult helyzet normalizálásáért folytatott harcban kulcsfontosságú termékek gyártását biztosítja. Partnerünk is ezen a területen tevékenykedik így kiemelten fontos számára, hogy minden folyamat a megfelelő ütemben haladjon, így fontos, hogy a pénzügyi részleg is hatékonyan működjön, ezért bővítik csapatukat!

Feladatok / Tasks

  • Beérkezett számlák rögzítése, könyvelése
  • Banki tranzakciók könyvelése (rögzítés, kivezetés)
  • Készpénzforgalomhoz kapcsolódó tranzakciók rögzítése
  • Jelenléti ívek kezelése, munkaóra összesítések elkészítése

Requirements:

  • Szakirányú pénzügyi végzettség
  • Kommunikációképes Angol nyelvtudás
  • 2-3 év könyvelői és/vagy pénzügyi tapasztalat
  • ERP rendszerben szerzett gyakorlat (SAP FI modul előnyt jelent)

Könyvelő

Szolnok
Full time

Published on 22.09.2020