Könyvelő

A Master Good cégcsoport Magyarország egyik legsikeresebb családi vállalkozása, amely integrált takarmány-termeltetéssel, -baromfitenyésztéssel, -keltetéssel, brojler hízlalással és feldolgozással foglalkozik. Az élő baromfi elsődleges feldolgozását (vágás, darabolás) és a továbbfeldolgozott termékek előállítását a Master Good Kft. szervezi és irányítja.

A Master Good Kft. felvételt hirdet

Könyvelő

munkakör betöltésére.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Szakmai tapasztalat (1-3 év) hasonló területen;
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés;
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • Dinamikus és eredményorientált személyiség.

Előnyt jelent:

  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban.

Feladatok:

  • Analitikus könyvelés vagy főkönyvi könyvelés előkészítése, kontírozás, analitikus számla és napló vezetése, időszak végén feladások készítése;
  • Ellenőrző és összesítő kimutatások készítése, havi, negyedéves zárási feladatok előkészítése, zárótételek kontírozása, könyvelése;
  • Napi pénzügyi jelentések, adóbevallások és beszámolók készítése;
  • Részvétel az eredménykimutatás és a mérleg elkészítésében;
  • Számviteli szoftverrel rendelkező számítógépeken információk rögzítése, tárolása és elemzése;
  • Aktuális törvények, utasítások ismerete és betartása;
  • Kommunikáció a hatóságokkal.

A munkavégzés helye:

  • Kisvárda.

Amit ajánlunk:

  • Vonzó bért;
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalatot;
  • Modern munkakörnyezetet;
  • Bejárási támogatást;
  • Teljes munkaidőt.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét nettó fizetési igény megjelölésével.

A meghirdetett pozíció betöltésének feltételeivel kapcsolatban, valamint a további részletesebb információkért érdeklődjön elektronikusan.

Könyvelő

Kisvárda, 4600 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
1 year
Bachelor

Published on 29.08.2020