Gazdasági machinátor / Könyvelő

Referencia szám
c7624b

Partnercégünk Dunaharasztiban működő iroda, ahová jól felkészült gazdasági szakembert, könyvelőt keresnek.

Főbb feladatok

  • teljeskörű könyvvezetés;
  • a hozzá tartozó analitikák vezetése;
  • havi és negyedéves zárások elkészítése;
  • a beszámoló összeállításában való közreműködés;
  • adóbevallások készítése;
  • vezetői jelentések összeállítása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • mindenképpen kérünk mérlegképes könyvelői képesítést;
  • előnyösnek tekintjük a felsőfokú szakképesítést és néhány éves szakmai tapasztalatot;
  • elengedhetetlennek találjuk a precíz, megbízható és felelősségteljes önálló munkavégzést.

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés lehetőségét;
  • hosszútávú munkalehetőséget;
  • jó munkahelyi környezetet, a pozíció későbbi átvételének lehetőségével.

Fényképes szakmai önéletrajzot a fizetési igény megjelölésével kérjük elküldeni.

Kiválasztásért felelős tanácsadó: Liptai Albertina

Dunaharaszti, 2330 Magyarország
Pest
Budapest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 27.08.2020