Könyvelő

A Baptista Tevékeny Szeretet Misszió 200 településen nyújt segítséget közel 15.000 ellátottnak, kizárva bárminemű megkülönböztetést, a méltó életminőséget elősegítve különböző szolgáltatásai révén.

Szerveztünk fennállása során sok munkatársunk már a kezdetek óta velünk van és tesz meg mindent azért, hogy szolgáltatásainkkal egyre több családnak, vagy egyedülállónak segítsünk. Vezetőink és kollégáink nem csak megkérdőjelezhetetlen szakmaiságukkal, de segíteni akarásukkal és a változásba, innovációba vetett hitükkel is példát mutatnak.

Mi dinamikus fejlődésünk titka? Nincs titok. Hiszünk az álmainkban, egymásban és a kompromisszumok nélküli szakmaiságban. Központi székházunk pénzügyi csapatában keressük új kollégánkat

Könyvelői

pozíció betöltésére.

Tehát ha Ön kiemelkedő szakmai tudással rendelkezik és egy lelkes csapatban szeretné bizonyítani rátermettségét, jelentkezzen még ma!

Feltétlenül csatlakozzon hozzánk, amennyiben:

  • Olyan karrierlehetőséget keres, ahol alkalma nyílik a további fejlődésre
  • Egy stabil hátterű szervezetnél képzeli el hosszú távon a pályáját
  • Szívesen foglalkozik változatos feladatokkal és ügyfelekkel

Ellátandó feladatok, kompetenciák:

  • üzleti elemzések és éves, féléves, havi beszámolók készítése
  • napi cash-flow riportálás, terv-tény összehasonlítások prezentálása
  • a hatóságok felé történő adatszolgáltatások, adóbevallások koordinálása, illetve adózói képviselete
  • könyvviteli zárások lebonyolítása
  • a törvényi változások naprakész követése

Várjuk jelentkezését, ha:

  • felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettséggel rendelkezik
  • legalább 5 éves releváns szakmai (könyvelési) tapasztalat,
  • a törvényi, szabályozási hátteret alaposan és naprakészen ismeri és magabiztosan alkalmazza
  • magas szinten használja az MS Office-t
  • megbízható, precíz és pontos munkavégzés, illetve rendszerszemlélet jellemzi
  • kimagasló készségekkel bír a problémaelemzés és problémamegoldás terén, továbbá jó logikai és numerikus készségekkel rendelkezik

Fontos még a:

  • lényeglátás, rugalmasság
  • lojalitás, pozitív, megoldás-centrikus attitűd
  • terhelhetőség, stressz-tűrés

Amit kínálunk:

  • modern, kellemes és tágas irodai környezetben dolgozhat egy inspiráló csapatban
  • szakmai fejlődési lehetőség egy kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos munkakörben
  • hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk teljes munkaidőben

munkavégzés helye: Debrecen, Nagyerdő

Jelentkezés: Fényképes szakmai önéletrajzokat várjuk fizetési igény megjelölésével.

Könyvelő

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
5 - 10 years of experience
Bachelor

Published on 13.07.2020