Similar jobs like this one

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk a piac egyik legnagyobb, teljes körű szolgáltatást nyújtó vállalata a védelmi szektorban, mely magában foglalja a kerekes és lánctalpas logisztikai, taktikai katonai járművek gyártását és fejlesztését. Székhelyük Düsseldorfban van. A vállalat vezető európai védelmi technológiai rendszerek beszállítója és a katonaság megbízható partnere. Zalaegerszegen építik fel új és modern gyáregységüket, mely egyedülláló lesz, AI technológiai alapokra helyezve a hangsúlyt, emellett a katonáság eszközeinek modernizálására fókuszálnak majd.

Cégcsoportjuk fejlesztette ki az új generációs LYNX típusú harcjárművet.

Légy részese az innovációnak!

  • Szállítói kötelezettségek könyvelése, szállítói kötelezettségek alkönyvének vezetése
  • Bérszámfejtés és a bérszámfejtéssel kapcsolatos adók könyvelése
  • Utazási költségek könyvelése
  • Részvétel a havi zárási folyamatban, csoportszintű és helyi számviteli adatok egyeztetése
  • SAP/4 HANA bevezetésében való aktív közreműködés
  • Befektetett eszközök könyvelésének fenntartása, beleértve a nyitott tőkeprojekteket is, a lehető legnagyobb integritással és pontossággal
  • Naplóbejegyzések könyvelése az elhatárolt kiadásokra és bevételekre vonatkozóan
  • Felelősség a szállítói törzsadatok karbantartásáért
  • Megbízás szerint a munkakörrel kapcsolatos egyéb feladatok

Elvárások / Requirements

  • Alapszakos diploma számvitelből vagy ezzel egyenértékű végzettség és tapasztalat kombinációja
  • Releváns szakmai tapasztalat (0-3 év) gyártási számviteli területen
  • Teljesítményarányos leírási módszer (Percentage-of-Completion; PoC) ismerete
  • MS-Office (Word, Excel, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete
  • SAP rendszer ismerete kívánatos
  • Szorgalmas, lelkiismeretes és proaktív személyiség
  • Tanulási és fejlődési hajlandóság
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Erős üzleti érzék, felelősségteljesség, ellenőrzési és folyamatirányítási ismeretek
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra!

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-modellek
  • Munka és magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

Randstad Hungária Kft. logó

Könyvelő

Zalaegerszeg
Full time

Published on 22.03.2022