Könyvelési csoportvezető - Győr

Főbb feladatok:

  • Teljeskörű könyvelés a változatos profilú ügyfelek számára
  • Adózással kapcsolatos feladatok, beszámolók készítése
  • Havi és éves zárások
  • Egyéb számviteli és pénzügyi feladatok
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Adóbevallások készítése
  • Könyvelő csapat (3-4 fő) szakmai irányítása

Elvárások:

  • Legalább középfokú pénzügyi/számviteli végzettség
  • Legalább 10 év szakmai tapasztalat könyvelésben és adóbevallások készítésében
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás
  • Precizitás, önállóság, határozottság
  • Kommunikatív és együttműködő személyiség
  • Kiváló problémamegoldó képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bér és juttatások (cafeteria, prémium, fizetett ebédidő)
  • Innovatív munkakörnyezet
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Rugalmas munkaidő
  • Megbízható ügyfelek
  • Közvetlen kapcsolat és kommunikáció a vezetőkkel
  • Stabil, vidám csapat

A munkavégzés helye:

Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a régió piacvezető számviteli szolgáltatója.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol vagy német nyelvű szakmai önéletrajzát a ,,Jelentkezem" gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt 02997@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a +36 20-915-66-41-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Győr
Full time

Published on 10.05.2021