Konyhai kisegítő (Ételszállítás)

18. kerületi konyhára keresünk konyhai kisegítő!

Feladatok:

  • előkészített adagok leszámolása
  • ételkiszállítása badellákban
  • szállítólevél, menetlevél vezetése
  • munkaeszközök, autó tisztántartása

Elvárás:

  • kulturált, ápolt, tiszta megjelenés,
  • egészségügyi alkalmasság (érvényes tüdőszűrő vizsgálat)
  • B kategóriás jogosítvány, balesetmentes vezetői tapasztalat
  • erős fizikum - pakolás miatt

Ezért érdemes nálunk dolgozni:

  • dolgozói ingyenes melegétkeztetés
  • bér megegyezés szerint
  • hétfőtől-péntekig, napi 8 órás munkavégzés
  • stabil, megbízhatómunkahely
  • ajánlási bónusz, utazási költségtérítés

Kérjük, hogy csak érvényes TÜDŐSZŰRŐ PAPÍRRAL jelentkezzenek!

Örömmel várunk családias hangulatú csapatunkba minden korosztályt!
Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy munkaidőben (Hétfőtől Péntekig 8:00-16:00) a +36703428542-as számon!

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 16.09.2020