Kontrolling Vezető

Várjuk Önt Magyarország legnagyobb mezőgazdasági gépgyártó vállalatánál Törökszentmiklóson.

pozícióba keresünk új munkatársat!

Miért lesz ez jó döntés?

  • Magas színvonalú nemzetközi technikai hátteret biztosítunk.
  • Innovatív kontrolling csapat vezetője lehet.
  • Folyamatos, egyénre szabott fejlődési lehetőségeket biztosítunk.
  • Nemzetközi, multikulturális csapat része lehet.
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk.

Mik lesznek a feladatai?

  • A CLAAS Hungária Kft. kontrolling folyamatainak és ezzel kapcsolatos feladatainak irányítása és koordinálása, és annak biztosítása, hogy azok megfelelnek a CLAAS előírásainak és szabványainak.
  • Budget tervezés, középtávú- és éves tervezések, előrejelzések készítése (K+F, Termelés, SG&A számára).
  • Pénzügyi osztály támogatása éves- és havi záráskor (pl. elhatárolások és céltartalékok számítása).
  • Belső riportok készítése, úgy mint CXS KPI-ok, minőségi költség, a havi zárás kontrollinghoz tartozó része.
  • Javító intézkedések meghatározása a terv / tény összehasonlítások alapján.
  • A befektetési döntések átláthatóságának biztosítása (K + F projektek nyereségessége, termelési projektek stb.).
  • Kontrolling saját projektjeinek vezetése és más projektekben a kontrollinggal kapcsolatos feladatok ellátása.
  • Termékköltség-számítások és a PCO-tevékenységek irányítása, a transzferárazási számítások elvégzése.
  • Egyéb szervezeti egységek gazdasági szempontból (make-or-buy döntéstámogatás) való támogatása, a menedzsment felé kimutatások készítése, és vállalati kapcsolattartás minden kontrollingot érintő ügyben.
  • A Termék Szervezeti Egység Kontroller támogatása (CapEx, termékárazás stb.).
  • 5 fős csapat vezetése.

Mit várunk Öntől?

  • Felsőfokú MsC végzettséget.
  • Legalább 5 éves, multinacionális vállalatnál szerzett releváns szakmai tapasztalatot.
  • Felsőfokú angol nyelvtudást.
  • SAP FI/CO, MM, PS és Microsoft termékek ismeretét.
  • Vezetői tapasztalatot.
  • Nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalatot.

Mi jelent előnyt?

  • Német nyelvtudás.
  • Mátrix felépítésű szervezetben szerzett tapasztalat.

Törökszentmiklós
Jász-Nagykun-Szolnok
Full time
5 - 10 years of experience

Published on 28.02.2020