Kontrolling szakértő (pályavasúti terület)

Új munkatársunk feladatai lesznek
- szervezeti költségek tervezése, tény költségek elemzése, terv-tény eltérések elemzése és előrejelzés készítése,
- havi vezetői gyorsjelentések készítése,
- időszakos és ad hoc jellegű elemzések, kimutatások, beszámolók készítés,
- pontos, naprakész információk szolgáltatása a vezetőség részére,
- folyamatok optimalizálása, belső rendszerek fejlesztési igényeinek meghatározása,
- aktív részvétel a kontrolling rendszer kialakításában, fejlesztésében és működtetésében,
- belső szabályzatok kialakítása, folyamatos felülvizsgálata.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség - diploma (gazdasági végzettség),
- MS Office magasfokú felhasználói ismeretek (word, excel, outlook),
- kontrolling, statisztika, elemzési ismeretek,
- 3 év szakterületen szerzett tapasztalat,
- rendszer- és folyamat szemlélet,
- rugalmasság, terhelhetőség,
- jó problémamegoldó képesség, pontosság, precizitás.

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2021-04-25

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Budapest
Full time

Published on 08.04.2021