Kontrolling szakértő (működési vagy tervezés-beszámolási terület)

munkatársat keresünk

Van már kontrolling területen szerzett tapasztalatod és érdekel a működési vagy a tervezés-beszámolás terület?

Várjuk jelentkezésed csapatunkba!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • végzi a szakterületéhez tartozó egyes üzemeltetési naturáliák és költségek meghatározását, rendszeres elemzését, előrejelzését a gazdaságos felhasználás elősegítése érdekében;
  • társasági szintű havi, negyedéves, éves beszámolót, gyorsjelentést, elemzést készít a hozzá tartozó szervezetek, illetve a feladatkörébe tartozó költségek, bevételek vonatkozásában;
  • szakterületére vonatkozóan objektív információk biztosításával hatékonyan hozzájárul az optimális vezetői döntés meghozatalához;
  • kontrolling elhatárolások feladását végzi;
  • javaslatot tesz a kontrolling rendszer szabályozására, fejlesztésére, szabályozásokat készít és véleményez a kontrolling szempontok érvényre jutása érdekében;
  • előterjesztéseket, döntés előkészítő anyagokat, gazdaságossági számításokat készít a szakterületek, a felsővezetés, az Alapító és a hatóságok részére;
  • adatokat, információkat biztosít a könyvvizsgálók, belső ellenőrzés részére, illetve a közszolgáltatási szerződés teljesítésének értékeléséhez.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • diplomával igazolt közgazdasági egyetemi vagy főiskolai iskolai végzettség
  • működési területen 3-5 év szakmai tapasztalat VAGY tervezés-beszámolás területen 5-8 év tapasztalat
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • a gazdálkodási és kontrolling tevékenységet támogató alkalmazott szoftverek felhasználó szintű ismerete

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • pontosság és precizitás
  • határozott, magabiztos fellépés
  • üzleti és rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • elemző képesség

Előnyként értékeljük

  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • éves nettó 92.900 Ft SZÉP kártya juttatás (vendéglátás alszámlára)
  • éves bruttó 350.000 Ft munkavállalói lojalitást elismerő juttatás
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
1087 Budapest, Könyves Kálmán körút 54-60.

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Mikula Tímea +36 (30) 425 1822

2020. október 8.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 23.09.2020