Kontrolling szakértő (elkülönítési terület)

munkatársat keresünk

Van már tapasztalatod kontrolling területen? Jól beszélsz a számok nyelvén és szívesen végeznéd a lenti feladatokat?

Csatlakozz hozzánk Kontrolling szakértőként!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • havi eredménykimutatások és negyedéves felügyeleti jelentések, havi, negyedéves, éves beszámolók, gyorsjelentések, elemzések elkészítése
  • az elkülönítendő tevékenységek bevétel és költségadatainak elemzése és ellenőrzése, az elemző rendszer fejlesztése
  • tevékenységelkülönítéssel, közszolgáltatási tevékenységgel, önköltség-, és fedezetszámítással kapcsolatos Társasági szintű szabályozások, utasítások kidolgozása
  • az állami költségtérítéssel kapcsolatos összegek tervezésében, a közszolgáltatási beszámolók készítésében való részvétel
  • a hatóságok részére készített előterjesztések, döntéselőkészítő anyagok, gazdaságossági számítások, kimutatások készítésében való közreműködés
  • a szükséges adatok és információk biztosítása a könyvvizsgálók, belső ellenőrzés részére

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • diplomával igazolt közgazdasági egyetemi vagy főiskolai iskolai végzettség
  • 3-5 év kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • a gazdálkodási és kontrolling tevékenységet támogató alkalmazott szoftverek felhasználó szintű ismerete

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • pontosság és precizitás
  • határozott, magabiztos fellépés
  • üzleti és rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • elemző képesség

Előnyként értékeljük

  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • éves nettó 92.900 Ft SZÉP kártya juttatás (vendéglátás alszámlára)
  • éves bruttó 350.000 Ft munkavállalói lojalitást elismerő juttatás
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
1087 Budapest, Könyves Kálmán körút 54-60.

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Mikula Tímea +36 (30) 425 1822

2020. október 8.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 23.09.2020