Claas Hungária Kft.

Várjuk Önt Magyarország legnagyobb mezőgazdasági gépgyártó vállalatánál Törökszentmiklóson.

Kontroller (Költségkontroller)

pozícióba keresünk új munkatársat!

Miért lesz ez jó döntés?

  • Magas színvonalú nemzetközi technikai hátteret biztosítunk.
  • Nemzetközi, multikulturális szervezet része lehet.
  • Innovatív K+F és kontrolling csapat várja.
  • Folyamatos, egyénre szabott fejlődési lehetőségek állnak rendelkezésre.
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag.

Mik lesznek a feladatai?

  • Termékfejlesztési projektek kontrolling támogatása: optimális gyártási költségek-, céltermék mellékköltségek kalkulációja.
  • Célönköltség meghatározása új termékekre, azok komponenseire.
  • Költségcsökkentő akciók definiálása, nyomon követése, együttműködve a társosztályokkal.
  • Aktív részvétel a konstrukció-követő kalkulációkban.
  • Termékköltség elemzése, analizálása a már szériagyártásban lévő termékekre.

Mit várunk Öntől?

  • Felsőfokú szakirányú (közgazdász vagy mérnöki: gépész, mechatronikai, műszaki menedzser) végzettséget.
  • Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalatot költségkalkulátori, vagy kutatásfejlesztési kontroller pozícióban.
  • Folyékony angol nyelvtudást.
  • Gyártás különböző fázisainak részletes ismeretét.
  • Erős MS Office, kiváló Excel tudással.

Mi jelent előnyt?

  • SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete.
  • Nemzetközi környezetben szerzett szakmai tapasztalat.
  • Mezőgazdasági gépgyártás ismerete.

Magyarország legnagyobb, több mint 20 éves múlttal rendelkező mezőgazdasági gépgyártó vállalata a CLAAS Hungária Kft. 1997 óta működik Törökszentmiklóson, és az évek során a Csoport vágóasztalok és a vágóasztal-szállító kocsik kompetenciaközpontjává vált, ahol naponta közel 900 kolléga dolgozik együtt a mindennapi sikerekért.

Fontos számunkra a

  • tradíció,
  • minőség,
  • megbízhatóság,
  • perspektíva.

Hiszünk az

  • innovációban,
  • kutatás-fejlesztésben,
  • nemzetközi felelősségben,
  • hatékonyságban,
  • megújulási képességben.

Törökszentmiklós
Jász-Nagykun-Szolnok
Full time
2 years
Bachelor

Published on 11.10.2020