Kontroller (Budapest)

MÁV-csoport
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

KONTROLLER

munkatársat keresünk

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • társasági szintű havi, negyedéves, éves beszámolót, gyorsjelentést, elemzést készít a társaság egésze és adott üzletágai terv-tény adatairól
  • közreműködik a projektek gazdasági jellegű tervezésében, elszámolásában
  • ellenőrzi és felügyeli a belső teljesítményelszámolási rendszer működését, javaslatot dolgoz ki a rendszer fejlesztésére
  • részvétel a közép- és rövid távú üzleti tervezési, beszámoltatási és döntéselőkészítési feladatokban
  • SAP CO modul karbantartás
  • önköltségszámítási feladatok Access program segítségével
  • költségfelosztások elvégzése
  • eseti beszámolók készítése
  • naturális adatok összegyűjtése és betöltése SAP rendszerbe
  • kapcsolattartás az üzletági kontrollerekkel

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (gazdasági mérnök, közgazdász vagy üzemgazdász diploma)
  • legalább 5 éves kontrolling területen szerzett szakmai gyakorlat

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • csoport munkára való alkalmasság
  • üzleti szemléletű gondolkodásmód
  • precíz munkavégzés
  • problémamegoldó készség
  • analitikus gondolkodás

Előnyként értékeljük

  • SAP CO, FI modulok ismerete

Amit ajánlunk

  • barátságos csapat, támogató munkahelyi légkör
  • széleskörű juttatási csomag
  • képzési lehetőség
  • bruttó bér 4 %-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • vasúti utazási igazolvány
  • szakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb vállalatcsoportjánál
  • rugalmas munkarend

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Szücs Anna +36 (30) 894 9633

2020. március 14.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.

Budapest
Full time
5 - 10 years of experience

Published on 2020-03-14