Kontroller

Feladatok / Tasks

  • A vállalkozás teljes számviteli és pénzügyi funkcióinak ellátása
  • Dokumentációk készítése a külső szolgáltatók számára bérszámfejtéshez
  • A menedzsment döntéstámogatása pénzügyi kérdésekben
  • Havi és éves zárásban történő részvétel, zárási határidők betartatása
  • Költségelemzések (elsődleges, másodlagos fedezetek), margin elemzések elkészítése
  • Költségvetési ciklusok és havi költségvizsgálatok készítése, felügyelete
  • Év végi pénzügyi, számviteli kimutatások készítése
  • A kontrolling rendszer fejlesztésében való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal, adótanácsadókkal, hatóságokkal

Requirements:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent
  • Erős informatikai ismeretek (MS Office, ERP)
  • Jó elemző és problémamegoldó képesség
  • Önálló, célorientált hozzáállás
  • Képes önállóan és csapatban dolgozni
  • Nyitott a tanulásra és a folyamatos fejlődésre

Kontroller

Debrecen
Full time

Published on 20.01.2021