KONTROLLER

Megbízónk Bács-Kiskun megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

KONTROLLER Feladatok

  • Havi (US GAAP) zárásban való részvétel, jelentések készítése a management és az anyavállalat felé
  • Pénzügyi auditok és beszámolók készítésének támogatása
  • SOX-nak való megfelelőség ellenőrzése, az eltérések havi felkövetése
  • Főkönyvi egyeztetések
  • Tárgyi eszközök ellenőrzése
  • Beruházások nyomonkövetése
  • Az éves költségvetés tervezés támogatása, előrejelzések
  • Egyéb belső és külső elemzések és jelentések készítése

Elvárások

  • Pénzügyi, számviteli főiskolai/egyetemi diploma, mérlegképes könyvelő végzettség
  • Könyvelés, kontrolling területen szerzett több év szakmai tapasztalat nemzetközi hátterű gyártóvállalatnál
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Haladó szintű MS Office (excel) ismeret
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Analitikus gondolkodás, terhelhető személyiség

Előnyt jelent

  • SAP ismeret
  • SSC-vel történő együttműködésben szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés, 13. havi fizetés, cafeteria, étkezési támogatás, bejárás támogatása
  • Élenjáró gyakorlatok megismerése a csoport külföldi partnercégeinél
  • Modern, tiszta környezet, fejlesztésalapú változást támogató vállalati kultúra
  • Továbbképzések támogatása

A munkavégzés helyeKecskemét

A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KONTROLLER, Kecskemét

Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

KONTROLLER

Bács-Kiskun
Full time

Published on 21.11.2020