Kontroller

A NYÍRSÉGVÍZ Zrt.

Kontroller

munkakörben munkatársat keres

Stabil hátterű, fejlődési lehetőséget biztosító, a generációs és családbarát igényekhez jól illeszkedő társaságunk kontroller munkatársat keres

Alkalmazási feltétel:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Kitűnő együttműködési és problémamegoldó képesség
  • Jó íráskészség és kommunikációs képesség

A munkakörben ellátandó feladatok:

  • Az üzleti tervek, éves költségvetések elkészítése, ezek folyamatos nyomon követése, elemzése
  • Hatékonyságjavító javaslatok előkészítése
  • A menedzsment elvárásainak megfelelő kontrolling működtetése
  • A cégvezetés információ-igényeinek ellátása
  • Ad-hoc riportok, beszámolók, elemzések, prezentációk készítése az megfelelő döntéshozatal megalapozása érdekében
  • Részvétel a fejlesztési célok kialakításában, üzleti döntések előkészítésében
  • Rendszeres kapcsolattartás a társaság műszaki területével és a gazdasági terület társosztályaival
  • Bérszámfejtési tevékenységben való aktív részvétel, a bérelszámolás folyamatának támogatása

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Beadandó pályázat jelöléseKontroller

A pályázatokat magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajz formájában végzettségekkel, képesítésekkel, gyakorlati/munkatapasztalatokkal kérjük benyújtani.

Kontroller

Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 24.07.2020