KONTROLLER

Megbízónk nemzetközi autóipari cégcsoport magyarországi több mint 400 fős gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelölteket:

KONTROLLER

Munkavégzés helye: Kecskemét

A pozíció jellege: Határozott idejű ( 24 hónapos) munkaszerződés, a hosszabbítás lehetőségével

Feladatok:

  • Az elvégzett tevékenységek teljesítményének és minőségének figyelemmel kísérése a teljesítmény mutatók (KPI) alapján
  • Kockázatok és lehetőségek folyamatos elemzésének támogatása
  • Számviteli kérdések megoldásának támogatása
  • Hóvégi zárás támogatása (kiküldetések, elhatárolások, számlák összehangolása)
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Adminisztratív segítség és támogatás biztosítása

Elvárások:

  • Pénzügyi főiskolai/egyetemi diploma
  •  Pénzügyi tapasztalat egy multinacionális vállalatnál
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű word, excel ismeret
  • SAP ismeret előny

Amit Megbízónk ajánl:

  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Nemzetközi cég, nagyvállalati kultúra
  • Képzési lehetőségek

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el válaszlevélben a magyar és az angol nyelvű szakmai önéletrajzait!

Üdvözlettel:
István

Vancsa István
ügyvezető partner A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft. 8000 Székesfehérvár Budai út 9-11.

KONTROLLER

Kecskemét
Bács-Kiskun
Full time
1 year
Bachelor

Published on 05.06.2020