Junior Kontroller

Készen állsz karriercéljaid megvalósítására és nem csak egy szimpla munkára? Olyan vállalatot keresel, amely legnagyobb értéke a munkavállaló, valamint olyan lehetőséget kínál, ahol garantált a fejlődés és az előrelépés? Szeretnéd díjnyertes munkakörnyezetben fejleszteni a képességeidet, ahol támogatott a kreativitás és a vállalkozószelleműség, hogy kihozhasd magadból a maximumot? Hogyha ezen tényezők azok, amelyeket elvársz leendő munkáltatódtól, akkor az NI az, amit keresel.
Egyedi lehetőséget kínálunk számodra: légy tagja Globális Costing Csapatunknak. Nagyszerű munkakörnyezetet, szakmai fejlődést, kihívásokkal teli karrierutat, és versenyképes bért ajánlunk számodra. A Costing kiválósági központ tagjaként aktív tagja lehetsz nemzetközi csapatunknak, és lehetőséged nyílik szoros munkakapcsolatot teremteni külföldi kollegákkal a világ minden pontjáról, valamint innovatív projektben való részvételre.

Feladatok:

  • Kontrolling folyamatok teljeskörű átlátása a Standard Costing készletértékelési környezetben
  • Pénzügyi havi zárások támogatása a pontosságra, és a határidőre történő munka elvégzésére koncentrálva
  • A Standard Costing rendszer karbantartása és fejlesztése
  • Negyedéves és éves audit folyamatok támogatása
  • SOX követelményeknek és a dokumentációs folyamatoknak való megfelelés biztosítása
  • Társterületek támogatása (pontos, érthető, hozzáadott értékkel bíró információk és elemzések nyújtása)
  • Szoros együttműködés és munkakapcsolat kialakítása az FP&A pénzügyi területtel
  • Nemzetközi projektmunkában és fejlesztésekben való részvétel

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma számvitel vagy pénzügy területeken
  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat számviteli területen, lehetőleg termelő vállalatnál
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Erős számítástechnikai ismeretek: ERP rendszerek használatában szerzett tapasztalat (Oracle, SAP), pénzügyi BI eszközök ismerete előny (Hyperion)
  • Erős Ms Excel ismeretek
  • Pozitív attitűd, proaktivitás
  • Sikerorientált, kritikus és kreatívan gondolkodó, kihívásokat kereső személyiség
  • Termelőkörnyezet működésének átlátása, termeléshez kapcsolódó pénzügyi folyamatok megértése
  • Csapatjátékos: munkakapcsolat kiépítése és szoros együttműködés a társterületekkel, javaslatok tétele, saját vélemény megosztása és alátámasztása
  • Erős priorizálási képesség
  • Erős analitikus és problémamegoldó képesség nagyfokú figyelemmel a részletekre
  • Kiváló kommunikációs képességek

Előny:

  • US GAAP ismeretek

Munkavégzés helye: Debrecen

Rólunk:

A tesztelési, mérési és vezérlési megoldások területén világszinten élen járó National Instruments Corporation 2001-ben hozta létre leányvállalatát Debrecenben. Folyamatos fejlődésünk mellett büszkék vagyunk emberközpontú vállalati kultúránkra és arra, hogy olyan rendszereket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, melyek megváltoztatják a bennünket körülvevő világot.

Sikerünk zálogának tehetséges munkavállalóinkat, és azt a fiatalos, lendületes, innovatív légkört tekintjük, melyben kollégáink dolgoznak a mindennapok során.

Hajdú-Bihar
Debrecen
Full time
1 year
Bachelor

Published on 2020-03-12