Könnyű fizikai munka Pest megyében

A feladatok a következők lehetnek:

  • Különböző be- és összeszerelési feladatok
  • Részvétel a gyártási folyamatokban
  • Előfordulhat kézi anyagmozgatás is

Elvárások / Requirements
Az elvárások munkakörtől függhetnek:

  • egyes munkakörökben a precizitás és a pontosság fontos
  • más munkakörökben pedig az állóképesség és a jó fizikum előnyös
  • A több műszak vállalása se jelentsen problémát
  • Külön előnyt jelent, ha fejlődni szeretnél, vagy más munkakörben szeretnéd kipróbálni magad
  • Legjobb lenne, ha hosszú távra terveznél

Amit nyújtunk / Benefits

  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos háttérrel rendelkező cégnél
  • Akár 300.000 Ft havi fizetés
  • Széles hálózatú céges buszjáratok (a munkavégzés helye Dabas)
  • A gyárlátogatás során dönthetsz arról, hogy melyik pozíció szimpatikus számodra
  • Biztosítjuk az ingyenes meleg étkezést
  • Ajánlási program és bónuszrendszer
  • A családias, kellemes hangulat fenntartása érdekében pedig különböző céges programokkal is várunk (családi napok, versenyek, céges karácsony)

Pest
Full time

Published on 15.04.2021