Összeszerelési munka

A Xylem Water Solutions Kft. egy közös cél érdekében alakult: hogy innovatív megoldásokat találjanak a világ vízigényének kielégítésére. Munkájuk középpontjában olyan új technológiák megalkotása áll, amelyek a jövőben továbbfejlesztik a víz felhasználásának és újrafelhasználásának módjait. Kiemelik, kezelik, elemzik és visszajuttatják a vizet a környezetbe, valamint segítik ügyfeleiket abban, hogy hatékonyabban használhassák a vizet otthonaikban, épületeikben, ipari és mezőgazdasági üzemeikben.

Feladatok:

  • Egyszerűbb kézi összeszerelési előkészítő műveletek elvégzése
  • Fedélre "O" gyűrű felhelyezése
  • Szivattyúházra a talp felhelyezése
  • Munkadarabok (félgömb, alátét, csapágypersely) présgépbe helyezése, prés működtetése
  • Ragasztás, címkézés, csavarozás

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között heti minimum 20 óra vállalása
  • 8 órás, két műszakos munkarend preferált, amennyiben ez nem megoldható, nem kizáró ok
  • 2-3 hónapos időtartam

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 1150 Ft/óra
  • Rugalmas időbeosztás
  • Rövid távú diákmunka

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Cegléd
Part time

Published on 06.10.2020